zaloguj się   |    zarejestruj się   |   

Witamy na naszej stronie ...

 

 

Aktualności

Podręczniki do klasy I Szkoły Podstawowej

09.07.2014

Dyrektor Zespołu Szkół w Opatowcu

informuje, że uczniowie

klasy pierwszej Szkoły Podstawowej

w roku szkolnym 2014/2015 będą korzystać

z podręcznika „NASZ ELEMENTARZ”.

Dystrybucja papierowej wersji podręcznika - poprzez bibliotekę szkolną

- nastąpi na przełomie sierpnia i września.

Elektroniczną wersję podręcznika można  już teraz pobrać

ze strony

MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ.

Przygotowania do występów

01.07.2014

HARMONOGRAM ZAJĘĆ MUZYCZNYCH PRZYGOTOWUJĄCYCH DO WYSTĘPU PODCZAS
XV CHAMPIONATU KONI

2.07.2014r.:

1.     Aleksandra Szabłowska 900-920

2.     Gabriela Król 925-945

3.     Gabriela Pobiega 950-1010

4.     Maja Klita 1015-1035

5.     Małgorzata Kowalczyk 1040-1100

6.     Zuzanna Dudek 1105-1125

7.     Antonina Salamon 1130-1150

8.     Wiktor Salamon 1200-1220

9.    Jakub Kłos 1200-1220

10.   Kacper Król 1200-1220

11.   Marlena Baran 1230-1250

12.   Klaudia Adamczyk 1255-1315

13.   Gabriela Leśniak 1320-1340

 

3.07.2014r.:

1.     Wiktoria Jedynak 900-920

2.     Kinga Oracz 930-950

3.     Natalia Bątkowska 1030-1050  

4.     Natalia Kurzyńska 1100-1120

5.     Natalia Cabaj 1130-1150

                                                                                              Opiekun: Wiesław Tomal 

 

Harmonogram występów

30.06.2014

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW ARTYSTYCZNYCH

PODCZAS

XV ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU KONI MAŁOPOLSKICH

W DNIU 06.07.2014R.

 

I CZĘŚĆ- GODZ. 11.00

 

1.  Instytucja Kultury- grupa dziecięca-11.00-11.05

2.  Instytucja Kultury- grupa dzieci starsze- 11.05-11.10

3.  Instytucja Kultury- zespół dziecięcy- taniec- Moskau- 11.10-11.20

4.  Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Opatowiec- prezentacja dorobku KGW- 11.20-11.50

5.  Przedszkolaki z Krzczonowa- Taniec- Gangnam Style i przedstawienie- 12.00-12.15

6.  Karolina Bysiec (2 piosenki)-12.15-12.25

7.  Jakub Mącznik- Kto za Tobą w szkole ganiał-12.25-12.30

8.  Patryk Kociński i Dominik Kociński- 12.30-12.40

9.  Orkiestra Dęta z Kociny pod batutą Roberta Pluty 13.30-14.00

 

II CZĘŚĆ- GODZ. 16.00

 

1.  Przedszkolaki z Opatowca- Gangnam Style- 16.00-16.10

2.  Aleksandra Szabłowska-16.10-16.15

3.  Gabriela Król- 16.15-1615.20

4.  Gabriela Pobiega- 16.20-16.25

5.  Instytucja Kultury- Polonez w wykonaniu młodzieży- 16.25-16.40

6.  Maja Klita- 16.40-16.45

7.  Małgorzata Kowalczyk- 16.45-16.50

8.  Zuzanna Dudek- 16.50-16.55

9.  Emilia Cugowska, Natalia Madej- układ taneczny-16.55-17.05

10. Cheerleaderki z Zespołu Szkół w Opatowcu- 17.05-17.15

11. Aleksandra Dudek- 17.15-17.20

12. Antonina Salamon- 17.20-17.25

13. Wiktoria Maj- 17.25-17.30

14. Wiktor Salamon, Jakub Kłos, Kacper Król- Zespół Instrumentalny- 17.30- 17.40

15. Marlena Baran-17.40-17.45

16. Klaudia Adamczyk-17.45-17.50

17. Gabriela Leśniak-17.50-17.55

18. Wiktoria Jedynak- 17.55-18.00

19. Natalia Bątkowska- 18.00-18.05

20. Natalia Kurzyńska- 18.05-18.10

21. Kinga Oracz-18.10-18.15