Sukcesy w Szkole Podstawowej

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

I SEMESTR - SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Wiktoria Maj
 – finał i koncert galowy w XX Międzynarodowym Festiwalu Kolęd
 i Pastorałek w Będzinie
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Skrzydłem Wiatru Pisane”
 

Kinga Oracz, Kamila Porada
- II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego
w Kazimierzy Wielkiej 

 

Bartosz Kościółek, Dominik Madej
- II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego
w Kazimierzy Wielkiej

 

MaciejMaciej Cugowski, Michał Kowalczyk,
 Daniel Niedźwiedź, Patryk Matuszczyk, Jakub Madej, Dominik Kociński, Bartosz Kościółek, Krystian Leks, Bartosz Dybała, Huber Kmiecik

- II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kazimierzy Wielkiej

 

Patryk Matuszczyk, Michał Kowalczyk, Miłosz Krawczyk, Bartosz Dybała, Bartosz Kościółek, Dominik Kociński, Krystian Leks, Hubert Kmiecik, Maciej Cugowski, Daniel Niedźwiedź,
- II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej w Kazimierzy Wielkiej 

 

Aleksandra Ostrowska, Michał Kowalczyk, Daniel Niedźwiedź
- III miejsce w Powiecie w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”

 

Nikola Wróbel
- II miejsce w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Koszycach

 

Emilia Kozioł, Nikola Kozioł
- I miejsce w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Koszycach

 

Nikola Wróbel
– I miejsce,
 duet Emilia Kozioł i Nikola Kozioł
 
– I miejsce
zespół instrumentalny Krystian Leks, Jakub Kłos i Wiktor Salamon
– I miejsce
w Konkursie Kolęd i Pastorałek
 w Koszycach 

 

Nikola Wróbel
– I miejsce
Emilia Kozioł i Nikola Kozioł
– I miejsce
w Festiwalu Kolęd i Pastorałek
w Solcu Zdroju

 

Bartosz Kościółek
 
– zdobywca tytułu Najlepszego Zawodnika Feryjnego w turnieju piłki nożnej
Gminy Żabno.

 

Wiktoria Maj, Jakub Kłos, Oskar Jabłoński
– zakwalifikowali się do kolejnego etapu Olimpiady Biblijnej

 

II SEMESTR - SZKOŁA PODSTAWOWA

Wiktoria Maj

- laureatka - zdobywczyni "Złotej półnutki" w XXIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca

- wyróznienie w XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu "Nowa Piosenka
w Starym Krakowie

- finalistka XI Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dzieciecej "Intermuza" pod dyr. Jacka Cygana

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

I miejsce - etap powiatowy

Dybała Bartosz

Madej Dominik

Nikola Wróbel

Aleksandra Ostrowska

I miejsce indywidualnie - Madej Dominik

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

III miejsce drużynowo - etap wojewódzki

III miejsce indywidualnie - Aleksandra Ostrowska

 

Finalisci XIX Diecezjalnej Olimpiady Biblijnej - Kielce

Wiktoria Maj

Jakub Kłos

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Wiktoria Maj

Miłosz Krawczyk

 

Przegląd Twórczości Marka Grechuty w Koszycach

Nikola Wróbel -I miejsce

Nikola Kozioł i Emilia Kozioł (duet) - I miejsce

 

Chorągwiane Spotkania Artystyczne Zespołów i Solistów we Włoszczowej

Nikola Wróbel - I miejsce

Nikola Kozioł i Emilia Kozioł (duet) - I miejsce

 

IV Powiatowy Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

II miejsce

Krawczyk Miłosz

Dybała Bartosz

Kościółek Bartosz

Kociński Dominik

Leks Krystian

Kmiecik Hubert

Cugowski Maciej

Niedźwiedź Daniel

Matuszczyk Paweł

Kowalczyk Michał

 

II miejsce w pólfinale wojewódzkim Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego

Kościółek Bartosz

Madej Dominik

 

II miejsce (powiat) - Biegi Sztafetowe

Kociński Dominik

Kościółek Bartosz

Leks Krystian

Dybała Bartosz

Kmiecik Hubert

Cugowski Maciej

Kwalczyk Michał

Niedźwiedź Daniel

Matuszczyk Paweł

 

II miejsce - pólfinał wojewódzki "Mała Piłkarska Kadra Czeka"

Niedźwiedź Bartosz

Krawczyk Miłosz

Kościółek Bartosz

Kociński Dominik

Dybała Bartosz

Kmiecik Hubert

Kowalczyk Michał

Niedźwiedź Daniel

Matuszczyk Paweł

Cugowski Maciej

 

Indywidualne zawody lekkoatletyczne - powiat

I miejsce w rzucie piłeczką palantową:

Porada Kamila

Niedźwiedź Bartosz

II miejsce w biegu na 300 m.:

Bartosz Kościółek

II miejsce w biegu na 60 m.:

Niedźwiedź Bartosz

 

III miejsce - półfinał wojewódzki "Piłkarska Kadra Czeka"

Kowalczyk Wojciech

Siwy Kamil

Niedżwiedź Adrian

Wróbel Krystian

Małek Patryk

Markowski Kacper

Kociński Patryk

Sendor Szymon

Kowalczyk Jakub

Janiec Krzysztof

Krypel Tomasz

Korzec Maciej

Domagała Paweł

Kryca Daniel

Niedźwiedź Bartosz

Krawczyk Miłosz

Kościółek Bartosz

Kociński Dominik

Kmiecik Hubert

Dybała Bartosz