Nasze sukcesy 2018/2019

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Norbert Augustyn

– laureat XVI Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów klas trzecich gimnazjów

- laureat w Ogólnopolskim Konkursie ,,Wzrostu Kryształów” dla Młodzieży Szkolnej

 

Emilia Cugowska

-  I m-ce w I Wojewódzkim Festiwalu Języka Rosyjskiego ,,Puszkin – 220!”- kategoria recytacja

 

Kacper Cugowski

- udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej MITSUBISHI CUP KRAKÓW 2018


 Jakub Kłos

- laureat w Ogólnopolskim Konkursie ,,Wzrostu Kryształów” dla Młodzieży Szkolnej
 

Nikola Kozioł

– II miejsce (wraz z siostrą Emilią) w V Świętokrzyskim Konkursie Pieśni i Piosenki Żołnierskiej

- I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

- II miejsce (wraz z siostrą) w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej „Bogdan Olewicz 2018”

- II miejsce w III Festiwalu Piosenki i Poezji Miłosnej w Kazimierzy Wielkiej

- I miejsce (wraz z siostrą Emilią) w Chorągwianych Spotkaniach Artystycznych w Kielcach

 

Emilia Krupa

- nagrodzona w powiatowym konkursie na ,,Eko-ozdobę bożonarodzeniową" w Rzędowie

 

Karolina Krzak

- II m- ce w Wojewódzkim konkursie Plastycznym  ,,Sport w Wyobraźni Ucznia”

 

Dominik Kupisz

- VI m-ce w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria bieg 1000 metrów

- III  m-ce  w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria bieg 1000 metrów

 

Kacper Kupisz

- I m-ce w Wojewódzkim konkursie Plastycznym  ,,Sport w Wyobraźni Ucznia”

- III m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

 

Oliwia Madej

- Nagroda Specjalna w I Wojewódzkim Festiwalu Języka Rosyjskiego ,,Puszkin – 220!”– kategoria plastyczna ( praca zakwalifikowana i przesłana na konkurs w Moskwie)

 

Gabriel Maj

- III m- ce w Wojewódzkim konkursie Plastycznym  ,,Sport w Wyobraźni Ucznia”

 

Adam Markuszewski

- III m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

- III m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria bieg 60 metrów

 

Patrycja Mazurek

- I m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

- II m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych –  kategoria bieg na 60 metrów

 

Jakub Mystek

- V m-ce w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria rzut oszczepem

- I m-ce  w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria bieg 100 metrów

- III m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

 

Jakub Niedźwiedź

- II m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

 

Magdalena Niedźwiedź

- III m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych - kategoria bieg na 300 metrów 

 

Bartosz Nowak

– wyróżnienie w Konkursie Poetycko – Muzyczny w Koszycach

- II miejsce w XII Przeglądzie Kolęd I Pastorałek w Koszycach

 

Kacper Nowak

- I m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

- V m-ce w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

- III m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria bieg 300 metrów

 

Patrycja Perek

- II m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria rzut piłeczką palantową

- VI m-ce w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria rzut piłeczką palantową

 

Magdalena Pietrzyk

- I m-ce w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria rzut piłeczką palantową

 

Paulina Pietrzyk

– finalistka II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

- I m-ce w I Wojewódzkim Festiwalu Języka Rosyjskiego ,,Puszkin – 220!”- kategoria znawczy języka rosyjskiego i twórczości A.S. Puszkin

- II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Krzczonowie

 

Gabrysia Popiel

– wyróżnienie w Konkursie Poetycko–Muzycznym w Koszycach

- I miejsce w XII Przeglądzie Kolęd I Pastorałek w Koszycach

- I miejsce w Konkursie Poetycko–Muzycznym poświęconym twórczości Agnieszki Osieckiej, Jacka Kaczmarskiego i Marka Grechuty

- wyróżnienie za pracę plastyczną w konkursie „Ojczyzno… Matko Miła! – Stanisław Moniuszko, Rycerz Niepodległości”

- wyróżnienie w III Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Kielcach

 

Wojciech Rajczak

- IV m-ce w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria rzut oszczepem

 

Wiktoria Siwiec

- II m-ce  w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych – kategoria skok w dal

 

Gabriela Włosowicz

- finalistka w I Wojewódzkim Festiwalu Języka Rosyjskiego ,,Puszkin – 220!”– kategoria plastyczna

 

Natalia Wróbel

– udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej „Bogdan Olewicz 2018”

– wyróżnienie w  konkursie wokalnym Otwarta Scena w  Pińczowie

- wyróżnienie w Chorągwianych Spotkaniach Artystycznych w Kielcach

 

Martyna Jachna

Patrycja Perek

Lidia Kajfasz

- III miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Kazimierzy Wielkiej