Sukcesy w Gimnazjum

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W OPATOWCU

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Turniej Powiatowy Piłki Nożnej w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce - Dominik Niedźwiedź, Patryk Jedynak, Piotr Nowak,
Maciej Kwaśniewski, Patryk Kościółek, Bartłomiej Janiec,
Walter Bober, Adrian Stosik, Marek Kowalczyk, Radosław Chałon

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Szymon Szczęsny – laureat

 

Finał Wojewódzkiego Konkursu z Biologii

Agnieszka Wojas – finalistka

 

Finał Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

Maciej Kwaśniewski - finalista

 

Konkurs Pożarniczy

II miejsce – Hubert Lubera

 

Konkurs na plakat „Zielona Energia”

III miejsce - Agnieszka Wojas

 

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych w Kielcach

( rzut oszczepem)

II miejsce – Piotr Ryba

zdjęcia

Etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

II miejsce - Piotr Sobieraj, Daniel Książek, Adrian Niedźwiedź

 

Półfinał Wojewódzki Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” w Pacanowie

I miejsce - Patryk Małek, Wojciech Kowalczyk, Adrian Niedźwiedź, Kamil Siwy, Dominik Niedźwiedź, Patryk Jedynak, Piotr Nowak, Maciej Kwaśniewski, Patryk Kościółek, Bartosz Norek, Kamil Stosik, Sebastian Miniór

 

Turniej Powiatowy Piłki Nożnej w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce - Dominik Niedźwiedź, Patryk Jedynak, Piotr Nowak,
Maciej Kwaśniewski, Patryk Kościółek, Bartłomiej Janiec,
Walter Bober, Adrian Stosik, Marek Kowalczyk, Radosław Chałon

 

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x1000m
chłopców szkół gimnazjalnych

III miejsce - Piotr Nowak, Radosław Chałon, Bartłomiej Janiec, Bartosz Norek,
Walter Bober, Adrian Niedźwiedź, Adrian Stoksik, Piotr Ryba,
Kamil Siwy, Patryk Jedynak, Krystian Wróbel

 

Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt – finał powiatowy

III miejsce - Joanna Masłowska, Ewelina Szluchcik

 

Powiatowa Liga Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych

III miejsce - Ewelina Szluchcik, Joanna Masłowska, Milena Juszczyk,
Patrycja Jedynak, Patrycja Tomal, Kamila Dybek, Weronika Rutkowska,
Piotr Nowak, Patryk Jedynak, Kamil Stoksik, Krystian Wróbel

 

Zespół Wokalny

II miejsce w II Małopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

I miejsce w I Konkursie pt. „Ku Wolności w Pieśni i Poezji” w Koszycach

III miejsce w Przeglądzie Twórczości Jacka Kaczmarskiego w Kazimierzy Wielkiej

I miejsce w V Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Koszycach